Referencje

Nasi klienci o nas

Natalia

Dziękujemy Ani za owocne spotkanie. Mogliśmy z mężem zobaczyć, a następnie dokładnie przećwiczyć, jak bezpiecznie wiązać nasza córkę w chuście.
Ania dokładnie, krok po kroku, tłumaczy, w jaki sposób wiązać chustę i asystę w ćwiczeniach. Fakt, że warsztaty odbyły się u nas w domu, czuliśmy się swobodnie i mieliśmy czas, aby zadać wszystkie nurtujące nas pytania i uzyskać na nie odpowiedzi.
Zdecydowanie będę polecać zajęcia z Anią wszystkim, którzy będą szukali pomocy w nauce chustonoszenia.

Kamila

Gorąco polecam współpracę z Anią wszystkim oczekującym i młodym Rodzicom! W czasie ciąży uczęszczałam na warsztaty rozwojowe Ani, a po narodzinach maleństwa korzystałam z konsultacji, obecnie uczymy się chustonoszenia i masażu Shantala. Ania jest w pełni profesjonalną, bardzo serdeczną i kompetentną osobą, która potrafi wesprzeć rodziców.

Alicja

Ania uczyła nas w domu chustonoszenia córki. Jest cierpliwa, spokojna, profesjonalna i przesympatyczna. Poświęciła nam niezbędną ilość czasu i pomogła w innych kwestiach,
które trapiły nas jako młodych rodziców.
Polecamy!

Alicja Grzesiowska

Skorzystaliśmy z pomocy Ani w nauce chustonoszenia.
Profesjonalna, ciepła i pełna pasji osoba, która widać, że robi to co lubi.
Ania świetnie doradza i dzieli się swoją ogromną wiedzą nie tylko z zakresu noszenia w chustach. Polecam serdecznie!!!

Rafał Kortykowski

Indywidualne zajęcia szkoły rodzenia bardzo dobrze uzupełniły naszą wiedzę zdobytą z książek. Pani Ania dzieli się swoim doświadczeniem i najnowszą wiedzą z niezwykłą pasją, która inspiruje i utwierdza w podejściu do rodzicielstwa bliskości. Była również dla nas ważnym wsparciem w dniu porodu. Dziękujemy i bardzo polecamy!

Agnieszka z Sopotu

Nie spodziewałam się, że przyswoję u Ani tak różnorodną wiedzę, która pozwoli mi przygotować się na świadome bycie mamą. Świadome oznacza, że będę mogła dokonywać wyborów, z którymi będę się czuła bezpiecznie. Ciąża to początek podejmowania wielu decyzji, a ze szkoły rodzenia Ani najbardziej cenię to, że każdy problem był rozważany z różnych stron, dzięki czemu mogłam sama wybrać to, co będzie dla mnie i dla dziecka najlepsze. Bardzo profesjonalnie, no i zawsze w pogotowiu do pomocy:)

Szymon

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o chustonoszeniu a nie wiecie gdzie i kogo zapytać. Spotkanie z Anią Hildebrandt to wspaniała nauka przez praktykę. Cierpliwie, uważnie, z ciepłym zaangażowaniem ze strony Ani, otrzymaliśmy informacje o zaletach bliskości wynikających z użycia chust. Nie tylko poznaliśmy sposoby noszenia maleństwa i zakładania chust, ale zrozumieliśmy w szczegółach aspekty anatomiczne, mechaniczne i psychologiczne tej formy „transportu”. I dzięki tej wnikliwości, świadomości tego co robicie, nie będziecie musieli niczego zapamiętywać – po prostu będziecie to wiedzieć.
Jeszcze raz Aniu, dziękuję Ci za przystępną naukę, cenne informacje i profesjonalne wskazówki. I przede wszystkim za odkrycie kolejnych radości z ojcostwa!

Ania i Filip

Skorzystaliśmy z mężem ze szkoły rodzenia. Ciekawy kurs dający poczucie bezpieczeństwa i świadomości podczas porodu i w poźniejszej opiece nad maluchem. Prowadząca to pełna pasji profesjonalistka. Bardzo pomocna również po zakończeniu kursu. Usługa opieki douli w okresie porodu na najwyższym poziomie, pomimo narodzin pierwszego dziecka mam tylko dobre wspomnienia.